Lišaurus eMDéŽet je na světě

Vloženo 15. 4. 2009

Sice s jistým zpožděním, ale přece! Další číslo Lišajského Lišaurusu je na světě. Vznikal sice těžce a bolestně, ale nakonec se snad vydařil.

Tentokrát hesla v Lišaurusu mají všem Lišajům připomenout superhypergigamega extraakci, která proběhla přesně podle Lišajského harmonogramu akcí o víkendu 15.-17.3.2009. Ano, jde se o tradiční akci – Lišajské eMDéŽet. Nad touto akcí po loňském úspěchu převzali záštitu Drábci a stali se garanty. Několikatýdenní příprava, kterou brněnská židenická klika, v čele s Ondrou, přípravě této akce věnovala, přinesla sladké plody ve formě takové podařenosti, že se jen stěží bude v budoucnu dařit ji kvalitou i kvantitou překonat! Zážitky si můžete připomenout také prohlédnutím fotek v Lišajském fotoalbu – tentokrát jich je k dispozici necelých 300 ks. Připravuje se i první oficiální LLDVD (Lišajské Long DVD) –  to je těsně před dokončením.  Jistě se bude na co koukat! Vzhledem k tomu, že promítnutí několika videosekvencí zaznamenaných na fotoaparát při loňském MDŽ sklidilo letos velký ohlas, hodně si od nového LLDVD slibujeme – účastníci akce si připomenou zásadní momenty a ti, kteří neměli možnost se zůčastnit, tak ti budou moci získat představu o tom, jaké TO bylo.
Závěrem upozorňuji na to, že se stahování Lišaurusu může chvíli trvat, neboť je poměrně veliký (cca 3,5MB). Doufám, že se vám bude Lišaurus líbit, a že si počtete. Kliknutím sem nebo na obrázek si nový Lišaurus stáhnete.

lisajska_abeceda2web


Jste první komentátor tohoto příspěvku.


Vložte komentář

Pro vložení komentáře je třeba se přihlásit.Note: This is the end of the usable page. The image(s) below are preloaded for performance only.